image
Tasarım, Yenilik, Dönüşüm Makki, bilişim teknolojileri alanında fark yaratan, yenilikçi hizmet ve çözümler üreten teknoloji ve danışmanlık firmasıdır.
image
Yeni Nesil ERP Kullandığı teknoloji ve altyapı ile dünya standartlarını yakalayan Invigo, kullanıcı dostu, esnek ve modüler bir 2.Nesil ERP çözümüdür.
image
m²CRM Web Uygulaması Müşteri odaklı işletme stratejinizi m²CRM ile yönetin, satışlarınızda devamlılık ve artış sağlayın.
* * *
image image image

Yazılım Hizmetleri

Invigo

Invigo , ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilen esnek, modüler ve kullanıcı dostu arayüze sahip yapısı ile küçük, orta ve büyük işletmeler için geliştirilmiştir.

Kuruluşunuzun çalışma şekillerini en detaylı ve en iyi algılanabilir şekilde ortaya koyan, değişim ve büyümeye adapte olabilen, kolay uygulanır ve öğrenilir, kullanıcılar ve proje takımları arasında aranan mükemmel uyum için etkin standartlar sunar.

Invigo’nun firmanıza katacağı değerleri ve modüler yapısını detaylı incelemek için www.invigo.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Proje Bazlı Uygulama Geliştirme

İşletmenizde uygulanan kompleks iş süreçleri, standart uygulamaların dışında özelleştirilmiş çözümler gerektiriyorsa, sonuca yönelik tamamlayıcı yazılımlar geliştirilerek sistem tamamıyla size özel hale dönüştürülebilir.

Ön Analiz

Bu aşamada kurum içinde belirlenecek proje sorumluları ve temsilcileri ile görüşmeler ile ana hedef ve proje kapsamı ortaya çıkarılır, kurumun tüm süreçleri incelenir ve takip edilecek proje dönüm noktaları tespit edilir.

Detaylı Analiz ve Planlama

İş akışları gözden geçirilerek, yeni iş akışlarını oluşturacak gerekli görülen iyileştirme ve sadeleştirme noktaları tespit edilir ve ana süreçlerin tasarımı ve tanımlamaları yapılır. Ortaya çıkan yeni süreçler ve iş akışlarına uyumlu olarak onay ve yetkilendirme adımları tanımlamaları yapılır, proje ekibi hedefler doğrultusunda yeni iş akışlarınızın detaylarını oluşturur ve detaylı uyarlama planını tamamlar.

Uygulamanın Geliştirilmesi

Ön analiz ve detaylı analiz sonucunda ortaya çıkan analiz raporları ve senaryolara uygun olarak ihtiyaçlarla birebir örtüşen yazılım geliştirilir.

Kurulum ve Uygulama

Kurulum ve uygulama aşaması planlanan akışın uygulama adımlarını içerir; varsa, mevcut sistemden verilerin transferi, parametrelerin, kullanıcı yetkilendirmelerinin ve erişimlerinin tanımlanması, kullanıcı eğitimlerinin verilmesi, simülasyonlar ve canlı verilerle testlerin yapılması çalışmalarını içermektedir. Önemli Proje dönüm noktalarından birisi olan kurulum ve uygulama aşamaları alt detaylarında proje ekibince takip edilir ve raporlanır.

Projenin Teslimatı

Planlanan tüm proje adımları ve dönüm noktaları tamamlandığında proje ekibi, hedeflerle ulaşılan noktaları karşılaştırmalı analiz ederek kapanış raporunu hazırlar ve projenin ana fazının tamamlanarak teslim edildiği/alındığı karşılıklı onaylanır.

Proje Sonrası Destek

Mevzuat değişikliklerinin ve yeni güncellemelerin aktarılması, veri tabanı bakımı gibi hizmetlerin tümü destek anlaşmaları çerçevesinde düzenli olarak sunulmaktadır. Makki danışmanları, projenin her aşamasında olduğu gibi proje uygulama sonrasında da kuruma her tür teknik konuda sürekli destek vermeye devam etmektedir.