image
Tasarım, Yenilik, Dönüşüm Makki, bilişim teknolojileri alanında fark yaratan, yenilikçi hizmet ve çözümler üreten teknoloji ve danışmanlık firmasıdır.
image
Yeni Nesil ERP Kullandığı teknoloji ve altyapı ile dünya standartlarını yakalayan Invigo, kullanıcı dostu, esnek ve modüler bir 2.Nesil ERP çözümüdür.
image
m²CRM Web Uygulaması Müşteri odaklı işletme stratejinizi m²CRM ile yönetin, satışlarınızda devamlılık ve artış sağlayın.
* * *
image image image

 

 

Makki, Tasarım, Yenilik, Dönüşüm…

Biz Makki Bilişim ailesi olarak her şeyin insanda başladığının bilincindeyiz ve içinde bulunduğumuz Bilişim çağında "insan" odaklı çalışma prensiplerine göre hareket etmekteyiz. Gelişim yenilikte saklıdır ve insan gelişimin öncüsüdür. Gelişim ve Yenilik yaratmak istiyorsanız sizi Firmamıza davet ediyoruz, Bizimle çalışmak ister misiniz?

 

İlan Tarihi Firma Sehir Pozisyon İş Tanımı
18.10.2011 İnvigo & Makki Bilişim İzmir Yazılım Satış Sorumlusu Yazılım satış ve iş geliştirme faaliyetlerinde aktif rol alacak ... Detaylı Bilgi
18.10.2011 İnvigo & Makki Bilişim İzmir ERP Danışmanı Müşteri portföyündeki müşterilerle ilgili tüm süreçlerin izlenmesi... Detaylı Bilgi